PL
EN

foals Cichoń
Foals Auction
| 2019

Every year, along with the development of the activities of our stallion station, the auction collection gains in size and diversity - we have qualified 10 descendants of dressage stallions. The collection is very diverse, which will allow anyone interested in it to find a unique foal that matches their preferences.

See the auction Download the catalog

Rockefeller G

Bez wątpienia Rockefeller G, z uwagi na swój nad wyraz nowoczesny rodowód, predyspozycje ruchowe i nieprzeciętny eksterier, stanowi świetny materiał nie tylko na konia sportowego, ale także przyszłego reproduktora.

read

Zanzibrio MM

Zanzibrio MM to źrebię ujeżdżeniowe najnowszej generacji – obustronne pochodzenie od światowej klasy koni Grand Prix, gdzie zarówno Blue Hors Zack jak i Blue Hors Don Olymbrio plasują się w top 10 rankingu FEI.

read

Firefly

Firefly Jak Malowana posiada wszystkie walory, aby w przyszłości zawładnąć sercami widzów na krajowych i zagranicznych czworobokach.

read

Fondant

Świetne możliwości ruchowe, poparte doskonałą pracą zadu i zjawiskowa samcza budowa pokazują, iż ogierek ten odziedziczył po swoich wspaniałych przodkach wszystko co najlepsze.

read

Hero

Zjawiskowy ogierek Hero jest synem urodziwego, obdarzonego zrównoważonym charakterem ogiera Heiline’s Zanzier, brązowego medalisty MPMK-A w roku 2017 i Mistrza Polski Młodych Koni w 2018 r.

read

Josephine G

Oglądając klaczkę Josephine G trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to doskonały materiał zarówno na konia sportowego, jak i klacz hodowlaną.

read

Helios MT

Helios MT to wynik doskonale sprawdzającej się koncepcji hodowlanej, gdzie nowoczesny młody ogier, jakim jest Heiline’s Zanzier, został wykorzystany na reprezentującej klasyczne, sprawdzone linie hodowlane matce.

read

Cassiope

Urodziwa, w nowoczesnym typie klaczka Cassiope jest dobrym przykładem wartości hodowlanej ogiera Heiline’s Zanzier.

read

For Zack

For Zack swoją budową, eksterierem i motoryką ruchu nawiązuje do najlepszych europejskich standardów we współczesnej hodowli koni ujeżdżeniowych.

read

Calvin Klein

Calvin Klein jest dowodem na udane połączenie linii ujeżdżeniowych i skokowych. Siła, wytrzymałość i dynamika od strony matki, połączone ze szlachetnością i elastycznością, jaką przekazuje Heiline’s Zanzier,

read

See
also